Koçluk

Münir Arıkan; Yönetici Koçluğu (Executive Coaching), Kariyer Koçluğu (Career Coaching) ve Aile Koçluğu (Family Coaching) konularında uzmandır.

 

Yönetici Koçluğu’nda; yönetici geliştirme, lider geliştirme ve aile şirketlerinde veliahtları gelecek yönetime hazırlamak gibi hizmetler vermektedir.

 

Kariyer Koçluğu’nda; kariyerlerine henüz başlamış olan veya kariyer adımlarını tekrar gözden geçirip kendilerini gerçekleştirmek isteyen kişilere kariyer ve hayat hedeflerine ulaşmaları konusunda etkin bir hayat planı yürütmelerine yardımcı olmaktadır.

 

Aile Koçluğu’nda; yeni evlenecek çiftlere kendi karakterleri analiz edilerek eş seçim kriterleri hususunda yardımcı olur. Evliliğinde huzur ve mutluluk isteyen çiftlere kendi karakterleri ve isteklerini de göz önünde bulundurarak onlara özel yol ve yöntemler sunar. Aynı zamanda aile içinde çatışma ve problem yaşayan çiftlere danışmanlık yapmaktadır.

E-Koçluk

Pandemi ile beraber birçok eğitim ve seminerin online sisteme dönmesiyle birlikte biz de bu kervana katıldık. Tüm koçluklarımızı internet üzerinden e-koçluk olarak talep edebilirsiniz.