Danışmanlık

Kurumsal Danışmanlık

Bir kurumun başarılı olması çalışanlarının verimli çalışmasına bağlıdır. Verimli çalışmanın anahtarı da mutlu ve severek çalışmaktır. Çalıştığınız kurumda yaptığınız işi severek yapmanıza destek verecek olan bu danışmanlık hizmetinde; interaktif bir şekilde çalışanlar ekip çalışmasına dahil olacak, birbirleri ile daha doğru bir iletişim dili yakalayacak ve kurumsal başarı oranı artacaktır. Kurum çalışanlarının kendi aralarında daha fazla sosyalleşmelerini sağlayacak çeşitli etkinlik ve projelerle birlikte bu danışmanlık hizmetini vermekteyiz.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Prestij Proje Geliştirme

Prestij bir kişi için olduğu kadar kurumlar için de önemlidir. Öncelikle prestij sahibi bir kişi ve kurum olmanın inceliklerinin aktarıldığı bu danışmanlık hizmetinde; eğitimin devamında önemli gün ve gecelerde, kurumlara ulusal ve uluslarası medyada prestij sağlayacak sıra dışı prestij projeler, etlinlik ve faaliyetler geliştirmeleri konusunda kişi veya kurumlara öncülük edilmektedir.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

İnovatif Ün Geliştirme

Kişilere veya kurumlara inovatif, sıra dışı ve özgün ürün geliştirme konusunda yeni ufuklar açmayı hedeflemektedir. Katılımcı olduğunuz seminerlerden farkı ise interaktif bir şekilde çalışmalara dahil olmanızdır. Daha çok kurumların tercih ettiği bu danışmanlık hizmetinde; kurumların eğer yoksa öncelikle bir AR-GE departmanı kurmaları önerilir. Bu departmanın işleyişi ve çalışma biçimi hakkında detaylı bir eğitim verilir. Ardından AR-GE ekibi bile birlikte yenilikçi ve inovatif ürünler geliştirmeleri konusunda interaktif bir çalışma ortamı sunulur. Ekip çalışmasına ve ortak bir üretime uygun zemin hazırlandıktan sonra inovatif ürün geliştirme ile ilgili çeşitli workshoplar düzenlenir.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri Geliştirme

Kurumlara, tepe yönetime ve çalışanlara özgü yerel, ulusal ve global ölçekte; eğitim, sağlık, çevre, doğal hayat ve girişimcilik konularında kurumun vizyonuna uygun kurumsal sosyal sorumluluk projeleri geliştirmeleri konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

KİGAP Proje Danışmanlığı

Bu proje, eğitimin sürekliliğini sağlamak ve kalıcılığını artırmak amacıyla kurumların kendi bünyelerinde bir kişisel ve kurumsal gelişim akademisi kurmalarına destek vermektedir.

Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz…